Lokasyon

Antalya şehir merkezinde

Akdeniz’in tatil cenneti Antalya şehir merkezinde bulunan Akra V, çivit mavisi berrak suları, eşsiz doğası ve binlerce yıllık tarihiyle vazgeçilmez bir tatil için sizleri bekliyor. Antalya Havalimanı’na 15 km, Antalya Otobüs Terminali’ne ise 13 km mesafedeki Akra V’de eğlence, huzur ve mutlulukla dolu zamanların en değerli parçası olacaksınız.

Odalar

Şehir merkezinde Akra V keyfi

28 m2 ile 32 m2 ebatında 2 farklı oda seçeneği bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız gözetilerek düzenlenen, ferah ve sade dizaynıyla Akra V'nin odaları sizleri beklemektedir. İhtiyacınıza göre Deluxe veya suit odalarımızdan birini seçebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

  • Yatak
  • Merkezi klima sistemi
  • Çay & kahve seti
  • Banyo
  • TV
  • Telefon
  • Kasa
  • Wi-Fi

Aktiviteler

Akra Ayrıcalığı

4 Adet açık havuz ve çocuk havuzu - şemsiye, havlu ve şezlong 4 Adet sert zemin tenis kortu Platform plaj – şemsiye, havlu ve şezlong. Bu hizmetler AKRA'da mevcuttur. AKRA V misafirleri, AKRA hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Antalya

Tarihi Güzellikleriyle Antalya

Helenistik dönemde Bergama Kralı II. Attalos (MÖ 159-138), askerlerine "Gidin ve bana yeryüzündeki cenneti bulun." der. Askerlerinin gösterdiği yeri (bugünkü Antalya) beğenen II. Attalos, bölgenin stratejik dönemini dikkate alarak buraya bir liman şehri kurdurur ve kent, kurucusu Attalos'un adına binaen "Ataleia" olarak adlandırılır. Şehrin adı eski Arap kaynaklarında "Antaliye", Türk kaynaklarında ise "Adalya" olarak geçer. Yerleşme, 20. yüzyılın ilk çeyreğinden başlayarak "Antalya" olarak adlandırılmıştır.

Konsept

Urban Social

Yeni yaşam tarzı ve yeni nesil ağırlama konsepti “Urban Social”ı hayata geçiren Akra, deneyimi ve duyguları ön plana çıkartırken “Dokunuş,” “Lezzet,” “Koku,” “Ses” ve “Daha İyi Bir Sen” kodlarını bir araya getirerek konaklamada hizmet kalitesini üst boyuta taşıyor. Size de sadece bu hazzı işin profesyonelleri ile deneyimlemek kalıyor.

Hava Durumu

Muratpaşa, Antalya
booked.net

Akra V Adres

Yesilbahce Mah. Metinkasapoglu Cad.
No:281 Muratpasa/Antalya
+90 242 310 99 70 Tel
+90 242 316 20 30 Pbx
[email protected]

Güvenli
Ödeme